Activiteiten

Nacht der Dubbels

14 augustus is jouw jaarlijkse niet te missen tennis rendez-vous op Mol Tennisclub!

Op 14 augustus organiseert Mol Tennisclub de Nacht der Dubbels. De volgende dag is een feestdag en vrije dag voor de meesten van ons , dus ideaal.
Beginner of gevorderde speler , iedereen is welkom ! Je kan individueel inschrijven.
Vanaf 20u wordt er gedubbeld via een doorschuifsysteem. Je speelt elke match met een andere partner tegen een steeds wisselend team. Elke match duurt 45 minuten. Je kan op eender welk moment van de avond aanpikken , zorg dat je tijdig aanwezig bent vóór het begin van een nieuwe shift. (20u – 20u45 – 21u30 – 22u15 enz….) Na jouw match kan je gezellig napraten met jouw wedstrijdpartners. Na 45 minuten kan je deelnemen aan de volgende shift.
Er wordt gedubbeld tot in de vroege uurtjes , zolang er liefhebbers zijn om te spelen.
Meedoen aan de Nacht der Dubbels is GRATIS en enkel voor onze clubleden.
Inschrijven via lijst.